Menu Zavřeno

Čištění mytí fasád střech

Čištění mytí fasád střech – odstranění zelených povlaků z fasád střech – odstranění znečištění – likvidace plísní, řas, mechů, lišejníků.

    • Čištění fasádních – střešních povrchů

    • Odstranění organického – atmosférického znečištění – fasády střechy zámkové dlažby

    • Likvidace plísní, řas, mechů, lišejníků z fasád střech

    • Ochrana fasád střech

Nejedná se o nic závažného nežli ochránit líc fasádního systému ETICS před degradací zateplovacího systému a vlastníky nemovitostí před inhalací spór mikroorganismů které vedou k mnoha alergickým onemocněním!

1. Stačí použít správné prostředky ve správný čas, za příznivého počasí, tak aby došlo k likvidaci všech mikroorganismů z fasády!
2. Odstraníme zelený povlak řasy plísně mechy – čistíme fasády střechy vašeho domu.
3. Vyčistíme fasádu šetrně bez poškození vysokotlakým čističem WAP!
4. Po důkladném vyčištění fasády aplikujeme fungicidní prostředekimpregnaci fasády, který zamezí dalšímu možnému růstu mikroorganismů plísní, řas, mechů lišejníků. Ochrana fasády po řadu let!

Čištění fasád realizujeme především pro majitelé nemovitostí zateplených domů, správce SVJ bytových domů, kterým již na fasádě hojně řádí plísně, řasy, mechy!

Převažná většina majitelů nemovitostí řeší výskyt plísní, řas, mechů, lišejníků na fasádě svého domu.

Mohou nastat situace kdy majitelé nemovitostí ignorují plísně, mechy, řasy na fasádě svého domu, díky těmto skutečnostem dojde k nevratnému poškození zateplení pláště budovy.Vznikají trhliny, líc fasádyj je poškozený, ochází k odvětrání zateplení – celkovému poškození fasádního systému!

Dokážeme odstranit mikroorganismy z Vaší fasády, ale bohužel nedokážeme zachránit již poškozené zateplení pláště budovy – vznik trhlin, zatékání do fasádytvorba plísně v obytných místnostech.

INVESTICE do regenerace fasády nebo fasádních nátěru jsou minimálně 4x finančně náročnější nežli včasná likvidace a ochrana před tvorbou plísní, řas, mechů, lišejníků na fasádě Vaší nemovitosti!

Každý materiál má svoji životnost, tento fakt nelze ignorovat!

Čištění mytí fasád střech